Aromaterapie

Aromaterapie - přirozená pomoc - prevence

Aromaterapie je velmi stará metoda využívání rostlin k ochraně, upevnění a obnovení zdraví. Skrývá v sobě moudrost přírody, sahá hluboko do minulosti uplynulých tisíciletí. Arometerapií můžeme nejen léčit, ale co je důležitější, i mnoha potížím a nemocem předcházet.

Jedním z největších přínosů aromaterapie je prevence.

Základem aromaterapie je užívání vysoce kvalitních a čistých biologicky aktivních rostlinných látek neobsahujících chemické příměsi. Mezi základní prostředky patří čerstvé nebo suché rostliny, nálevy z aromatických rostlin, tinktury, rostlinné extrakty a zejména éterické oleje.

Jste srdečně zváni na voňavé semináře.

Co vás na seminářích čeká ?

• základy aromaterapie
  • seznámíte se s postupy a možnostmi využití aromaterapie
  • vyzkoušíte si olejíčky a vůně
  • kontraindikace
  • základy domácí aromalékárničky
  • namícháte si vlastní směs

Aromaterapie pro matku a dítě

Aromaterapii můžeme u dětí používat již v novorozeneckém období. Aromaterapie u nejmenších dětí významně ovlivňuje zdraví dítěte.

Při používání jemných přírodních olejů chráníme zdravou pokožku svých dětí a při spojení s éterickými oleji pomáháme při nejrůznějších dětských bolístkách, jako jsou bolesti bříška, prořezávání zoubků, ucpaný nos, kašel....... Oceníte i posilující účinek a odolnost dětského organismu. Vůně a doteky posilují vazbu mezi rodičem a dítětem. Aromaterapie spojená s masáží harmonizuje a uklidňuje. Vůně a dotek je tou nejpříjemnější léčbou.

Aromaterapie pro ženu

Kdo by si nepřál v této uspěchané době najít harmonii duše a těla ? Zastavte se a dopřejte si relaxaci s pomocí aromaterapie. Pomůže vám po stránce fyzické i psychické.

Proč aromaterapie pro ženu ? Jsou to hlavně ženy, které snadněji využívají svoji intuici, dokáží si s vůněmi hrát, nechat se jimi vést a téměř vždy jsou to právě ženy, které pečují o členy rodiny. Aromaterapie má velou moc, může se stát nepostradatelným společníkem.

Aromaterapie v období těhotenství může mnohým ženám pomoci a to nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické. Je to jemná a jednoduchá cesta, která se snaží přinést těhotné ženě, konfort, podporu a nádherný pocit péče. Pomáhá cítit se dobře v celém těhotenství, zmírnit únavu, dokáže zmírnit bolesti zad, poskytuje úlevu při nevolnosti, zlepšuje stav pokožky a napomáhá snížit riziko vzniku strií.

Cena : 290,- ( v ceně je malé občerstvení, skripta a olejíček, který si sami namícháte )

Individuální termín semináře vždy dohodneme tak , aby Vám co nejlépe časově vyhovoval

Nejbližší termín semináře : 9. listopadu 17:00 hod